Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowy Janów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Sokółka

Sokółka(Nowy Janów + 19 km)

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy na prezentację komfortowego domu położonego w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Sokółka. Nieruchomość wybudowana w 2004 roku, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ławy

Ławy(Nowy Janów + 13 km)

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Iglasta

Bełchatów(Nowy Janów + 11 km)

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przestronne bezczynszowe apartamenty w standardzie domu Iglasta Ostoja zlokalizowana jest przy ul. Iglastej we wschodniej części Bełchatowa, tuż przy dużym obszarze leśnym, co zapewni Ci ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Studzianki(Nowy Janów + 25 km)

550 000 zł130,15 m² 4 225,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Studzianki, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Majowa

Studzianki(Nowy Janów + 25 km)

849 000 zł146 m² 5 815,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy państwu inwestycję 'osiedle Majowe' domy jednorodzinne wolnostojące w malowniczej lokalizacji w Studziankach. Domy w stanie deweloperskim(zakończenie prac planowane na IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaszewice

Kaszewice(Nowy Janów + 5 km)

145 000 zł90,40 m² 1 603,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, z cegły czerwonej i pustaków ze stropodachem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Szczerców(Nowy Janów + 15 km)

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom do generalnego remontu Szczerców, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 40-tych, wykonany z cegły, o powierzchni użytkowej ok. 90 m , położony na działce 333.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ławy

Ławy(Nowy Janów + 13 km)

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka(Nowy Janów + 9 km)

494 000 zł143 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ławy

Ławy(Nowy Janów + 13 km)

649 000 zł106,16 m² 6 113,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Nowy Janów

Nowy Janów,łódzkie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Janów, powiat bełchatowski: do sprzedania do natychmiastowego zamieszkania oddany do użytku w 2009r. dom mieszkalny (180m2) z wolnostojącym murowanym garażem i z dwoma pomieszczeniami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij